چالش یادگیری 30 روز زبان برنامه نویسی php و مخلفات آن

قطعا قرار نیست در سی روز اتفاق خاصی بیفته ولی دلم میخواد در حضور همه یکم خودمو به چالش بکشم . همیشه یادگیری زبان برنامه نویسی برای کسایی که دوست دارن اما گاهی خسته میشن کاری دشوار و طولانی به نظر میاد . ولی بعضی وقت ها باید تنبیه کنیم عادتهامون رو . ویکتور هوگو به انتشارات قول داده بود تا قبل از فوریه کتاب جدید خودش رو تحویل بده چون مدت زیادی رو به بطالت و خوشگذارنی گذاشته بود تصمیم گرفت یه کاری بکند . تمامی لباس های مهمانی و غیره را به خدمتکارش داد تا آنها را در جایی پنهان کند و خود را به لباس های ضروری در اتاقی حبس کرد دقیقا دو هفته قبل از ماه فوریه توانست رمان گوژپشت نتردام رو به پایان برسونه .

یادداشت کاری که کردیم حس خوب و همچنین هویت بصری واقعی ای به آنچه انجام میدهیم میدهد . در واقع هه ما به نوعی نیازمند تشویق از طرف دیگران یا بازخوردهای اجتماعی هستیم . فارغ از اینکه چه شخصیتی داریم بهتر است گاهی خود را نیز به چالش بکشیم .

چرا این ها رو نوشتم ؟

که بگم دوست دارم کمی دوست داشتن و علاقه به کاری را به دست عادت بسپارم . البته قرار نیست یه برنامه نویس حرفه ای شوم . ولی قطعا در این مدت مهم ترین مباحث را میتوانم یاد بگیرم و بارها و بارها برای خودم مرور کنم . عادت ، کلید اصلی موفقیت آدم های بزرگ است

نوشته چالش یادگیری 30 روز زبان برنامه نویسی php و مخلفات آن اولین بار در ویرگول پدیدار شد.

گردآوری توسط ایده طلایی

دیدگاهتان را بنویسید