ترفند اسنپ در اپ استور

ترفندی که به نظر می رسد برای اپلیکیشن ios اسنپ در این ریلیز استفاده کرده است تلفیق دو اپلیکشین در یک اپ می باشد. در فرآیند ثبت اپلیکیشن در اپ استور، شرکت اپل تمام اپلیکیشن ها را قبل از قرار دادن در اپ استور چک می کند. با توجه به اینکه معمولا اپ های هر زبان توسط افرادی که به آن زبان آشنایی دارند چک می شود در نتیجه اپ اسنپ نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

در کنار اعلام ریلیز اپلیکیشن در اپ استور کد تخفیف اسنپ نیز ارائه داده است که در این نوشته قابل مشاهده است.

آن طور که به نظر می رسد توسعه دهنده های iOS شرکت اسنپ با طراحی یک اپ رادیو به زبان انگلیسی که وابسته به مختصات جغرافیایی می باشد، هنگام اجرا منطقه کاربر را تشخیص می دهند و اپلیکیشن RadickRadio را اجرا می کند، این اپلیکیشن هنگام تست توسط اپل با توجه به منطقه جغرافیایی به عنوان یک اپلیکشن رادیو انگلیسی زبان اجرا می شود و در اپ استور مورد تایید قرار گرفته است.

ثبت اپلیکیشن در اپ استور

اما چیزی که مشخص است یک اپ دیگر در داخل این اپلیکیشن رادیو قرار داده شده است و آن اپ اصلی اسنپ است که در صورتی که کاربر در داخل ایران باشد، اپلیکیشن اسنپ اجرا می شود.

به نظر نمی رسد این راهکار کارآمد باشد زیرا با توجه به تجربه ای که در استورهای خارجی داشتم معمولا هستند افرادی که این نوع از نرم افزارها و یا اپلیکیشن ها را ریپورت می کنند و بعد از مدتی از روی استورهای خارجی حذف می شوند.

درصورتی که این راهکار اسنپ جواب دهد بزودی شاهد حضور اپ های ایرانی با نام ها و لوگوهای متفاوت در اپ استور خواهیم بود، اما با اینکه هنوز چند ساعتی از فعال شدن اپلیکیشن اسنپ در اپ استور نمی گذرد افراد بسیاری برای آن کامنت گذاشته اند و حتی برخی نوشته اند که این یک اپلیکیشن تاکسی ایرانی است و آن را از اپ استور حذف کنید.

تصویر کامنت های ایرانی ها در زیر اپلیکیشن جدید اسنپ در اپ استور را می توانید مشاهده کنید.

نوشته ترفند اسنپ در اپ استور اولین بار در ویرگول پدیدار شد.

گردآوری توسط ایده طلایی

دیدگاهتان را بنویسید